רקע עלינו

אנחנו נעזור לכם לתכנן, להטמיע ולשמר את מערכת הניהול המתקדמת ביותר, עד הסוף, אחת ולתמיד.

SubK עוזרים לעסקים להתפתח, לצמוח ולשחות בביצה שלהם. מפתחים מערכות ניהול מתקדמות וממשקי אינטרנט מותאמים אישית. אנו מעמידים לרשות עסקים קטנים ובינוניים ממגוון תחומים את המוצרים והשירותים הכי מתקדמים לניהול הפעילות העסקית שלהם ונשארים קרובים מאוד כדי לוודא שהעסק ממשיך לרוץ ולצמוח.
המומחיות שלנו מתרכזת בעסקים אשר יש להם אינטראקציה שירותית, תהליכי מכירה שונים ומורכבות מסוימת שדורשת פיתרון יצירתי על ידי מערכת אינטרנט חכמה במיוחד. שמעתם פעם על מערכת CRM? כנראה שכן. אז אנחנו לקחנו את המושג הזה כמה צעדים קדימה.

מה הסיפור שלנו ומה הביא אותנו לפיתוח הרעיון, השירות והמערכת

לאחר לא מעט שנים בענף הפיתוח בעולם האינטרנט, נתקלנו בלקוח שיש לו חברה עם 30 עובדים שלא הצליח למצוא פיתרון הולם מספיק לניהול הפעילות העסקית שלו. הוא חיפש מערכת CRM אבל כזו שתעשה בשבילו את כל הדברים הקטנים שהוא רצה, כמו למשל לקבל הודעת SMS אל תוך המערכת, בכל אופן, הוא לא מצא משהו שיענה על הצרכים שלו.

ובינתיים, הלקוח הזה מפסיד כל חודש מלא כסף.

מתעסק בלכבות שריפות, לשכתב דו"חות, לחפש מיילים היסטוריים, לצעוק סתם על מנהלת המשרד ולייצר פיתרון שהוא פלסטר על פלסטר, לא משהו שאפשר יהיה להסביר למתלמד החדש או לזה שבא להחליף את מנהל המכירות וכדומה.

מה עשינו עם הלקוח הזה?

לא נשארנו אדישים, ראשית ניגשנו לשוק למצוא פתרונות קיימים באם ישנם, חיפשנו וחיפשנו ומכלום לא היינו מרוצים מספיק.
עדיין מחפשים (אם מישהו מצא, נשמח לשמוע).

לא מצאנו

מה כן מצאנו?

כמה עובדות שחשוב להתייחס אליהן:

מערכות ERP ענקיות לניהול ארגונים/חברות גדולות

עולות מלא כסף, מיושנות, עייפות, זקוקות למתיחת פנים ענקית, לא משתלמות ועדיין - לא מספקות את מגוון היכולות הקריטיות שאנו נספק לכם.

מערכות ניהול לקוחות CRM

ישנו מגוון רחב של מערכות ניהול לקוחות, עסקים ומגוון פתרונות CRM כאלו ואחרים, רובם מתמקדים בנקודות מסוימות של העסק ולא עונים על כלל הצרכים. את מערכות אלו נחלק מטה לשלושה סוגים עיקריים.

מוצרי המדף הרגילים, הזולים והחינמיים

ימכרו לכם בעיקר חלומות, חבילת הבסיס תיראה מתאימה לכם אבל ככל הנראה, כשתרצו לעשות את מה שאמורים לעשות בשירות CRM אמיתי (להשתפר ולשפר), תיתקלו בהמון מכשולים ושם תתחיל הבעיה האמיתית, אל תקחו סיכון על יכולת העסק שלכם להתנהל בגמישות.

מערכות CRM גלובליות/ענקיות בקוד פתוח

לחברות רציניות במיוחד עם תזרים גדול יותר להשקעה בפרויקטים מסוג זה, בעיקר הוצאות עתידיות מפתיעות במיוחד. בעיקר, מותג גדול אך יכולת גמישה להיות שם לצידכם לכשתצטרכו, תלוי בכיס שלכם.

מערכות אקראיות שפותחו מתוך נישות מסוימות

יש לא מעט פתרונות מקיפים ללא מעט עסקים, חלקם מעולים אך לא מספיקים, חלקם עונים רק על חלק מהצרכים ולכן קצת תוקעים באיזשהו מקום ויש את אלו שאולי יתאימו לצרכים אבל אין שירות וכל מיני קומבינות כאלו ואחרות.

באילו בעיות נתקלנו אצל נותני השירות השונים

סוגיות השירות הן אלו שעלו הכי הרבה לדיון, לצרכן הישראלי חסר השירות, בעיקר כי הוא רוצה להתמקד בעיסוקיו הרבים. הבעיות האחרות שעלו לאורך המבדקים שלנו הן בנושא הגמישות של המערכות, כמעט כל עסק בישראל בנוי ופועל אחרת ולא ניתן לספק מערכת אחת שתתפקד כראוי אצל כולם, זו אחת הסיבות המרכזיות לכישלון של הטמעת מערכות ניהול בעסקים, חוסר ההתאמה.

ומה הצרכן עושה עם הבעיות האלו?

חברות גדולות משקיעות משאבים אדירים בהטמעה ומגייסות עובד אחד או יותר לניהול השוטף של המערכת, גם שם נזקקים הם להמון תמיכה לאורך הדרך ועלויות אדירות.
חברות קטנות לא משקיעות משאבים גדולים ולכן ברוב המקרים נכנעות למוצרי מדף זולים כאלו ואחרים שלא נותנים את השירות והיכולות שאמורות להיות למערכת ניהול עסק בעידן הטכנולוגי של היום.
לאחר שכבר רכשו מערכת כזו או אחרת, ברוב המקרים האחריות לתפעולה ולשיפורה יכול על אחד או יותר מהעובדים הקיימים בעסק, דבר המבזבז כסף, זמן ומשאבים, מבאס את העובדים ולא באמת מקדם את העסק.

אז מה עשינו

יחד עם שותפינו למסעות הפיתוח, הקמנו את הפלטפורמה שעל בסיסה אנו מגדירים לכל לקוח את הסביבה שלו, בה ינהל את כל המערך שנבנה לו.
על בסיס הפלטפורמה הזו תוכלו ליהנות ממגוון שירותים ומוצרים שירימו לכם את העסק.

אילו שירותים אנו נספק לכם

ייעוץ עסקי-טכנולוגי

כנסו לקרוא לעומק

נוכל לעזור לכם בכל מה שנוגע בטכנולוגיה ובאינטרנט, בייחוד כשזה נוגע לניהול העסק, למכירות ולפרסום.

הטמעת מערכות ניהול עסקים עם התמחות בCRM

כנסו לקרוא לעומק

נטמיע בעסק שלכם מערכת ניהול מקיפה ביותר שתשפר לכם את המכירות פלאים וגם תעזור לעסק שלכם להתנהל טוב יותר.

ליווי מלא לשימור, שיפור והתייעלות תהליכי העבודה והמכירות

כנסו לקרוא לעומק

לאורך כל הדרך ובעיקר כשיהיה צריך, אנחנו נהיה שם ונעזור לכם להמשיך להתקדם ולהשתפר עוד ועוד.

דבר המנכ"ל - לירון ביאלקוביץ

דבר המנכ"ל - לירון ביאלקוביץ

אל דור העסקים שאני מתכוון לקדם בעזרת המערכות והשירותים שפיתחתי עם השותפים העסקיים הכשרוניים שלי, אני מתכוון להביא יצירתיות, הבנה ויכולות טכנולוגיות חדשניות.
העסק אותו בניתי מסתמך על השילוב בין המוחות, הידיים והמוצרים הנכונים לעשייה משותפת על מנת לאפשר לעסקים בישראל לקבל את הבית הכי חם לניהול הטכנולוגי המתקדם ביותר, ללקוחות, למכירות, לשיווק ולעוד הרבה הרבה חלקים שיתחברו יחדיו ויעזרו לכם לנהל ולמנף את העסק שלכם בצורה מסודרת, אחראית ומהנה, מעל הכל.
העיקרון שמוליך אותי בעשייה הוא האהבה לתחום, כל אחד שאני עובד איתו עושה בדיוק את מה שהוא אוהב והכי טוב בו. אני רואה בעצמי אמן שניגש לעסקים ומצייר להם את הדרך להצלחה. אני עושה זאת על ידי הטמעה מאוד קפדנית של מערכת ניהול עסקים עם התמחות חזקה בCRM, בוטיקית וחדשנית אשר יכולה (בעזרת התכנון הנכון כמובן) לעשות לעסק שלכם פלאים, כאלו שלא ניתן למצוא בין המדפים של מערכות הCRM הסטנדרטיות שקיימות כיום בשוק ובאלפים. על בסיס הלמידה שלי את העסק שלכם והניסיון שלי בענף האינטרנט, הפיתוח והשיווק, מגיע אני אל תכנון המערכת כשאני רואה מראש את התמונה הגדולה ומתכנן, גם אם רק על הנייר, את כל המסלול של העסק אל ה-100% תפוקה ו-100% מימוש משאבים, שוב, ביצירתיות.​

לחיי עסקים טובים יותר בישראל :)

תאשרו בבקשה כדי שנוכל להיות בקשר

טלפון ישיר073-2811007
ימי א-ה בין השעות
09:00-19:00